Gospodarka 22 kwietnia 2021

Do kogo trafi tytuł Debiutu Biznesu 2020?

Do kogo trafi tytuł Debiutu Biznesu 2020?

27 kwietnia, w formule wirtualnej, odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu "Debiuty Biznesu" 2020, którego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego. O tytuł Debiutu Biznesu 2020 powalczyć mogły firmy, które zarejestrowały swoją działalność gospodarczą na terenie powiatu gostyńskiego w latach 2018 – 2019 i zgłosiły chęć uczestnictwa w konkursie w październiku 2020 roku. Wydarzenie śledzić można na portalu Facebook https://fb.me/e/48Szcq9dJ
Warto dodać, że wśród 20 finalistów konkursu znalazło się trzech przedsiębiorców z terenu gminy Krobia, których profil działalności publikujemy poniżej.
Kredens pani Aldony Kusik otworzył swoje drzwiczki w Krobi, w maju 2019 roku i od tego czasu serwuje same pyszności. Kredens to dobry wybór dla osób organizujących małe przyjęcia w domowym zaciszu. Dzięki współpracy z panią Aldoną klienci nie muszą się martwić o to co podadzą gościom. Kredens zadba o menu kompleksowo – od obiadu do kolacji a dzięki indywidualnemu podejściu goście zjedzą to co lubią najbardziej. Historia Kredensu wyróżnia się na tle innych finalistów Debiutów Biznesu bo pani Aldona decyzję o spełnianiu marzeń jako przedsiębiorca podjęła na 3 lata przed emeryturą! Udowodniła tym samym, że nigdy nie jest za późno na pierwsze kroki w biznesie.
Solidny, terminowy fachowiec jest na wagę złota! Takim właśnie fachowcem jest pan Łukasz, właściciel firmy Łukasz Dolata Firma Usługowo-Ślusarska. Łukasz Dolata otworzył swoją firmę w czerwcu 2019 roku w Ciołkowie. Firma powstała dzięki pasji do majsterkowania i doświadczeniu w ślusarstwie i mechanice właściciela. Firma wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta, konkurencyjnymi cenami i wysoką jakością produktu. Firma ma również swój „patent” na osadzanie i montaż bram przesuwnych.
Łukasz Walczak z Pudliszek to miłośnik piłki nożnej i aktywności fizycznej, który za cel postawił sobie zarażanie młodego pokolenia miłością do sportu. Historia Akademii Ruchu zvINNA rozpoczęła się od wieloletniej pracy z najmłodszymi miłośnikami piłki nożnej. Założyciel firmy Łukasz, rozwijał swoje umiejętności zawodowe jako trener piłkarski, wychowawca na koloniach i obozach sportowych. Prowadząc zajęcia z piłki nożnej zauważył, że dzieci powinny rozwijać się wielokierunkowo, a na lokalnym rynku nie ma zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci – postanowił więc takie stworzyć! Akademia Ruchu zvINNa działa od kwietnia 2019 i może pochwalić się wieloma zadowolonymi z zajęć dziećmi. Najmłodsi zvINNi mają 2,5 roku a najstarsi… 102! Ekipa zvINNYch pomaga zakochać się w aktywności fizycznej również seniorom oraz całym rodzinom. Od 2021 do swojej oferty zvINNA dokłada organizację przyjęć urodzinowych dla dzieci

Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze pzgomaz