Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze
Środowisko 03 stycznia 2022

Rozstrzygnięto konkurs na projekt logo

Rozstrzygnięto konkurs na projekt logo

Znamy już laureatów konkursu plastycznego pt. „EKO Gmina Krobia – LOGO”, zorganizowanego przez krobski samorząd. Przypomnijmy, że głównym jego celem była promocja działań Gminy Krobia na rzecz środowiska naturalnego oraz wzmacnianie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, zaś "wartością dodaną" potencjalny projekt logotypu promującego działania proekologiczne Gminy. Niestety pomimo atrakcyjnych nagród oraz niezwykle istotnej tematyki konkursu, nie cieszył się on dużym zainteresowaniem wśród uczniów, a w regulaminowym czasie wpłynęły zaledwie cztery prace plastyczne, z których trzy spełniały kryteria formalne i podlegały ocenie. Ostatecznie komisja konkursowa postanowiła przyznać:
I miejsce – Julii Moryson (Szkoła Podstawowa im. Stanisława Fenrycha w Pudliszkach)
II miejsce – Mai Andersch (Szkoła Podstawowa w Nieparcie)
III miejsce – Milenie Andrzejewskiej (Szkoła Podstawowa im. Stanisława Fenrycha w Pudliszkach)
Wręczenie nagród nastąpi podczas spotkania z uczestnikami konkursu, w dniu 31 grudnia 2021 r., o godzinie 11:00, w sali Przemysła II na Wyspie Kasztelańskiej w Krobi.
Nagrodzonym uczennicom serdecznie gratulujemy zaś wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wzięcie w nim udziału.
Zamieszczonym poniżej pracom przyznano odpowiednio I, II i III miejsce.Opublikował: Maciej Smektała kontakt: maciej@krobia.pl ostatnia zmiana: 2022-06-01 09:45:59