Środowisko 03 stycznia 2022

Rozstrzygnięto konkurs na projekt logo

Rozstrzygnięto konkurs na projekt logo

Znamy już laureatów konkursu plastycznego pt. „EKO Gmina Krobia – LOGO”, zorganizowanego przez krobski samorząd. Przypomnijmy, że głównym jego celem była promocja działań Gminy Krobia na rzecz środowiska naturalnego oraz wzmacnianie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, zaś "wartością dodaną" potencjalny projekt logotypu promującego działania proekologiczne Gminy. Niestety pomimo atrakcyjnych nagród oraz niezwykle istotnej tematyki konkursu, nie cieszył się on dużym zainteresowaniem wśród uczniów, a w regulaminowym czasie wpłynęły zaledwie cztery prace plastyczne, z których trzy spełniały kryteria formalne i podlegały ocenie. Ostatecznie komisja konkursowa postanowiła przyznać:
I miejsce – Julii Moryson (Szkoła Podstawowa im. Stanisława Fenrycha w Pudliszkach)
II miejsce – Mai Andersch (Szkoła Podstawowa w Nieparcie)
III miejsce – Milenie Andrzejewskiej (Szkoła Podstawowa im. Stanisława Fenrycha w Pudliszkach)
Wręczenie nagród nastąpi podczas spotkania z uczestnikami konkursu, w dniu 31 grudnia 2021 r., o godzinie 11:00, w sali Przemysła II na Wyspie Kasztelańskiej w Krobi.
Nagrodzonym uczennicom serdecznie gratulujemy zaś wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wzięcie w nim udziału.
Zamieszczonym poniżej pracom przyznano odpowiednio I, II i III miejsce.Opublikował: Maciej Smektała kontakt: maciej@krobia.pl ostatnia zmiana: 2022-06-01 09:45:59
Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze pzgomaz