Aktualności

14 czerwca 2024 Ponad 800 tys. zł na rewitalizację stawów w gminie Krobia

Ponad 800 tys. zł na rewitalizację stawów w gminie Krobia

10 czerwca 2024 r. w siedzibie Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu podpisano umowy na przebudowę otwartych zbiorników wodnych w Chumiętkach, Ziemlinie, Posadowie i Pudliszkach. Zadanie ma na celu poprawę gospodarki wodnej na terenach rolnych.

27 maja 2024 Dzień Samorządu Terytorialnego

Dzień Samorządu Terytorialnego

27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego, ustanowiony na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych w Polsce z 1990 roku.

14 maja 2024 Aktywne sołectwa

Aktywne sołectwa

Kwiecień w sołectwach gminy Krobia był miesiącem pełnym porządków i inicjatyw mieszkańców.

14 maja 2024 Gmina Krobia otrzymała dofinansowanie

Gmina Krobia otrzymała dofinansowanie

Z radością informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu pozytywnie rozpatrzył wniosek Gminy Krobia dotyczący działań z zakresu edukacji ekologicznej.

12 maja 2024 Kto nie był, niech żałuje...

Kto nie był, niech żałuje...

Blisko 700 osób stawiło się w niedzielę 12 maja na polanie przy leśniczówce w Karcu by wziąć udział w tegorocznej edycji Biegu Wiosny. Imprezę tradycyjnie rozpoczął przedbieg z Krobi do Karca, na który zdecydowało się 7 biegaczy i kilkudziesięciu rowerzystów.

30 kwietnia 2024 Nowe godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Krobi.

Nowe godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Krobi.

Wychodząc naprzeciw klientom naszego Urzędu, uwzględniając sugestie mieszkańców Urząd Miejski w Krobi informuje, że od 1 maja br. zostają zmienione godziny pracy Urzędu Miejskiego w Krobi .Chcemy dostosować dostępność Urzędu do potrzeb mieszkańców dlatego też w każdy poniedziałek urząd będzie czynny - do godziny 17.00 tak aby umożliwić klientom załatwianie spraw urzędowych.

29 marca 2024 Informacja o wynikach konsultacji społecznych „Strategii rozwoju Gminy Krobia na lata 2023-2033”

Informacja o wynikach konsultacji społecznych „Strategii rozwoju Gminy Krobia na lata 2023-2033”

W związku z zakończeniem konsultacji społecznych projektu „Strategii rozwoju Gminy Krobia na lata 2023-2033”, Burmistrz Krobi przedstawia poniżej informację z wynikami przeprowadzonych konsultacji.

19 marca 2024 Biskupiański Gościniec laureatem konkursu „Miejsce Ciekawe”

Biskupiański Gościniec laureatem konkursu „Miejsce Ciekawe”

Dzisiaj delegacja Gminy Krobia uczestniczyła w Zgromadzeniu Ogólnym Członków Stowarzyszenia Polska Sieć Odnowy i Rozwoju Wsi (PSORW) w Zduńskiej Woli (woj. Łódzkie). Podczas uroczystej konferencji wyłoniono laureatów konkursu „Miejsce Ciekawe”.

29 lutego 2024 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla

Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla

Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działki numer 256/2 położonej w Pudliszkach i działki numer 246 położonej w Kuczynie https://krobia.biuletyn.net/adm/?aktl=21

22 stycznia 2024 Rewitalizacja Wyspy Kasztelańskiej doceniona przez ekspertów.

Rewitalizacja Wyspy Kasztelańskiej doceniona przez ekspertów.

XIII edycja konkursu „Najlepiej zagospodarowana przestrzeń publiczna w Wielkopolsce”, organizowanego przez Oddział TUP w Poznaniu, została zakończona. Zgodnie z regulaminem konkursu składanie zgłoszeń do konkursu miało miejsce do dnia 20 grudnia 2023 r. Wpłynęło 11 zgłoszeń.

Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze pzgomaz