Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze

Spis Narodowy

23 września 2021 Pozostało tylko kilka dni!

Pozostało tylko kilka dni!

Do 30 września trwa spis powszechny. Przypominamy o dopełnieniu obowiązku spisowego, który zrealizować można na kilka sposobów: - przez internet (wypełniając formularz na stronie www.spis.gov.pl), - u rachmistrza, który przyjdzie do Twojego domu lub zadzwoni do Ciebie z numeru +22 279 99 99 lub +22 828 88 88, - dzwoniąc na infolinię spisową pod numerem +22 279 99 99, - w najbliższym urzędzie gminy.

04 sierpnia 2021 Mobilny Punkt Spisowy - 8 sierpnia !

Mobilny Punkt Spisowy - 8 sierpnia !

Mieszkańców gminy Krobia, którzy jeszcze nie spisali się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 zapraszamy do skorzystania z Mobilnego Punktu Spisowego w Parku Miejskim w Krobi w najbliższą niedzielę. Jakie informacje należy mieć ze sobą? - pełne imię i nazwisko oraz numer PESEL (swój oraz wszystkich osób faktycznie zamieszkujących pod tym samym adresem w dniu 31 marca 2021 r.), - informacja o wykonywanym zawodzie i miejscu pracy (swoim oraz domowników), - powierzchnię użytkową domu/mieszkania w m2, - rok oddania budynku do użytku (w przypadku budynków jednorodzinnych), - sposób ogrzewania mieszkania i podłączone media. Lista wszystkich pytań ujętych Spisem dostępna jest do wglądu na stronie www.spis.gov.pl w zakładce „Lista pytań w NSP 2021”.

29 lipca 2021 GUS przypomina!

GUS przypomina!

Główny Urząd Statystyczny przypomina, że udział w Spise Powszechnym Ludności i Mieszkańc 2021 jest obowiązkowy. Za odmowę udziału w spisie grozi kara grzywny.

19 lipca 2021 „Złap spis w gminie”

„Złap spis w gminie”

Zapraszamy mieszkańców gminy Krobia do wzięcia udziału w konkursie „Złap spis w gminie”, organizowanym przez Główny Urząd Statystyczny. Konkurs polega na wykonaniu i przesłaniu drogą elektroniczną zdjęcia przedstawiającego samochód oznaczony naklejką Narodowego Spisu Powszechnego 2021 poza miejscem jego stałego parkowania (np. poza parkingiem urzędu gminy). Do wygrania nagrody rzeczowe.

08 lipca 2021 Dołącz do nich !
22 czerwca 2021 Rachmistrz może odwiedzić nas w domu

Rachmistrz może odwiedzić nas w domu

Od 23 czerwca br. rachmistrzowie spisowi rozpoczną wywiady bezpośrednie w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Oznacza to, że do drzwi mieszkań tych, którzy dotychczas nie dokonali samospisu przez internet ani nie spisali się telefonicznie, może zapukać rachmistrz i z zachowaniem reżimu sanitarnego przeprowadzić spis "twarzą w twarz". Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odmówić przekazania mu danych. Każdy rachmistrz spisowy posiada identyfikator zawierający jego imię i nazwisko, zdjęcie, numer identyfikatora oraz hologram, nazwę i logo wojewódzkiego biura spisowego, podpis osoby upoważnionej do wystawienia identyfikatora oraz okres, na jaki identyfikator został wystawiony. W razie wątpliwości dotyczących tożsamość rachmistrza można jją sprawdzić poprzez specjalnie przygotowaną aplikację dostępną na stronie https://rachmistrz.stat.gov.pl/, na infolinii spisowej (tel. 22 279 99 99) oraz w Urzędzie Miejskim w Krobi.

20 maja 2021 Rachmistrzowie rozpoczęli pracę. Będą dzwonić

Rachmistrzowie rozpoczęli pracę. Będą dzwonić

W tym tygodniu pracę przy Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczęli rachmistrzowie. Do odwołania nie będą odwiedzać naszych domach, natomiast mogą skontaktować się z nami telefonicznie.

07 maja 2021 Może zadzwonić do nas rachmistrz

Może zadzwonić do nas rachmistrz

Więcej na ten temat https://www.facebook.com/1432143343667090/posts/2820900354791375/

27 kwietnia 2021 Spisałeś się przez Internet? Weź udział w Loterii NSP 2021!

Spisałeś się przez Internet? Weź udział w Loterii NSP 2021!

Spisałeś się już samodzielnie przez Internet? Jeśli tak, to z pewnością zauważyłeś, że po wypełnieniu formularza miałeś możliwość pobrania specjalnego 10-znakowego kodu, uprawniającego do wzięcia udziału w Loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Jeśli wyraziłeś taką chęć i pobrałeś kod, użyj go teraz i powalcz o nagrody, w tym o samochód osobowy Toyota Yaris z 2021 roku! Jedyne, co musisz zrobić, to wejść na stronę https://loteria.spis.gov.pl/ i zarejestrować swój kod między do 7 lipca 2021 r. Każdy zarejestrowany kod ma szansę na wygraną, a im szybciej zarejestrujesz się w loterii, tym więcej szans masz na zdobycie nagród. Osoby, które zarejestrują go najpóźniej do 5 maja 2021 r. wezmą udział we wszystkich 6 losowaniach nagród I-ego stopnia oraz w losowaniu finałowym o nagrodę główną (samochód osobowy). Pierwsze losowanie nagród I-ego stopnia już w przyszłym tygodniu - 7 maja 2021 r. Terminy kolejnych losowań i pozostałe szczegóły Loterii dostępne są w regulaminie na powyższej stronie internetowej. By sprawdzić, czy wygrałeś, oglądaj transmisje z losowań, które będą dostępne na platformie YouTube oraz na Facebooku na profilach GUS. W sprawie pytań dotyczących loterii kontaktuj się pod nr telefonu 22 871 99 21 (infolinia czynna w dni robocze w godz. 9.00–17.00, koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora). Organizatorem loterii jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Nie spisałeś się jeszcze? Nie czekaj! Jeśli dokonasz samospisu do 30 czerwca br., pobierzesz i zarejestrujesz kod, wciąż będziesz miał możliwość powalczyć o nagrodę główną! #GUS #statystyki #LiczySięKażdy #SpisPowszechny #LiczymySięDlaPolski #loteria