Komunikaty

30 maja 2023 Granty PPGR – konieczność złożenia oświadczenia do 30.06.2023 r.

Granty PPGR – konieczność złożenia oświadczenia do 30.06.2023 r.

Wszystkim Mieszkańcom, którzy otrzymali sprzęt komputerowy w ramach projektu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” przypominamy o konieczności złożenia oświadczenia o posiadaniu sprzętu zgodnie z procedurą monitorowania utrzymania efektów projektu określoną Zarządzeniem Burmistrza Krobi nr 167/2022 z dnia 23.09.2022 r

30 arca 2023 Ograniczenia w obsłudze klientów Urzędu Miejskiego w Krobi

Ograniczenia w obsłudze klientów Urzędu Miejskiego w Krobi

W związku z trwającą rewitalizacją Wsypy Kasztelańskiej oraz koniecznością wykonania modernizacji infrastruktury teleinformatycznej, w dniu 31 marca br. (piątek) obsługa klientów w budynku Urzędu Miejskiego w Krobi na Wyspie Kasztelańskiej realizowana będzie do godz. 11:00. Za utrudnienia przepraszamy.

23 stycznia 2023 Można już składać wnioski w ramach II etapu preferencyjnej sprzedaży węgla

Można już składać wnioski w ramach II etapu preferencyjnej sprzedaży węgla

Od wtorku 24 stycznia br. w Urzędzie Miejskim w Krobi przyjmowane będą wnioski w ramach II etapu preferencyjnej sprzedaży węgla z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych na terenie gminy Krobia.

19 stycznia 2023 Dodatek gazowy

Dodatek gazowy

15 grudnia 2022 r. weszła w życie ustawa o szczególnej ochronie odbiorców paliw gazowych w 2023 r. w związku z sytuacją na rynku gazu (Dz. U. z 2022 r. poz. 2687 z późn. zm.), która przewiduje "dodatek gazowy"dla gospodarstw domowych, które wykorzystują do ogrzewania gaz ziemny

23 listopada 2022 Parking przy budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej  zostaje zamknięty.

Parking przy budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej zostaje zamknięty.

W związku z realizowaną inwestycją obejmującą termomodernizację wraz z przebudową Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krobi, uprzejmie informujemy, iż od dnia 24 listopada (czwartek) nie będzie możliwy wjazd samochodów na parking przy tym obiekcie.

07 listopada 2022 Złóż wniosek o preferencyjny zakup węgla

Złóż wniosek o preferencyjny zakup węgla

W związku z przystąpieniem Gminy Krobia do realizacji rządowego programu preferencyjnej sprzedaży węgla, od 8 listopada br. składać będzie można wnioski o zakup węgla z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych na terenie gminy Krobia.

03 listopada 2022 Informacja w sprawie sprzedaży węgla przez Gminę Krobia

Informacja w sprawie sprzedaży węgla przez Gminę Krobia

Gmina Krobia zgłosiła Wojewodzie Wielkopolskiemu wolę pośrednictwa w zakresie preferencyjnej sprzedaży węgla mieszkańcom oraz złożyła wstępne zapotrzebowanie na ten rodzaj paliwa stałego. Z uwagi na brak przepisów wykonawczych do ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych, nie ma jednak jeszcze obecnie możliwości składania wniosków o zakup węgla.

28 października 2022 Ogłoszono nabór wniosków na realizację programu: „Opieka wytchnieniowa – edycja 2023”

Ogłoszono nabór wniosków na realizację programu: „Opieka wytchnieniowa – edycja 2023”

Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krobi informuję, że Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej ogłosiło nabór wniosków na realizację programu: „Opieka wytchnieniowa – edycja 2023”

27 października 2022 Obywatelski monitoring funduszy europejskich - nie przegap!

Obywatelski monitoring funduszy europejskich - nie przegap!

Do Polski już wkrótce powinno trafić ponad 76 mld. euro z budżetu Unii Europejskiej na lata 2021-2027. Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych (OFOP) apeluje do organizacji w całym kraju o mobilizację oraz do włączenia się w pracę komitetów monitorujących programy finansowane z funduszy europejskich.

24 października 2022 Ruszyły zapisy do X Krobskiej Gry M(W)iejskiej

Ruszyły zapisy do X Krobskiej Gry M(W)iejskiej

Już 11 listopada spotykamy się ponownie by wspólnie się bawić, odkrywać historię gminy Krobi i jej mieszkańców, a także radować się z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze pzgomaz