Projekty 02 czerwca 2017

Zapraszamy na konsultacje i spacery studyjne

Zapraszamy na konsultacje i spacery studyjne

Dobiegają końca prace związane z opracowywaniem przez Gminę Krobia Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Krobia na lata 2015-2022. Mając na uwadze powyższe, pragniemy poinformować, iż w dniach od 8 do 21 czerwca br. przeprowadzone zostaną konsultacje projektu Programu, z którego treścią zapoznać się będzie można w siedzibie Urzędu Miejskiego w Krobi (ul. Rynek 1, biuro nr 7 ) w godzinach pracy urzędu. Informujemy również, że uwagi do treści projektu Programu składać będzie można na piśmie, z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej oraz adresu, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21 czerwca 2017 r. Jednocześnie pragniemy zaprosić mieszkańców gminy do spacerów studyjnych, które nie tylko pozwolą poznać Państwa opinie dotyczące projektu Programu, ale również przybliżą obszary, obiekty i przedsięwzięcia, które gminny samorząd zamierza objąć działaniami rewitalizacyjnymi. Z harmonogramem oraz ramowym programem spacerów studyjnych, zapoznać możecie się Państwo poniżej.

8 czerwca 2017 r. – spacer studyjny na trasie Krobia – Pudliszki – Krobia (rozpoczęcie o godz. 17:00 w Muzeum Stolarstwa i Biskupizny w Krobi, następnie przejazd rowerami do starej cegielni w Pudliszkach i powrót do Muzeum).
12 czerwca 2017 r. – spacer studyjny po Krobi (rozpoczęcie o godz. 17:00 przy budynku starej gazowni – ul. Powstańców Wielkopolskich 103 A, przejście przez Rynek oraz podsumowanie spaceru na Wyspie Kasztelańskiej).Opublikował: Adam Sarbinowski kontakt: zk@krobia.pl ostatnia zmiana: 2017-06-02 08:15:13
Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze pzgomaz