ZNAJDŹ WYDARZENIA

Miejscowość: Biblioteka Publiczna w Krobi
Data rozpoczęcia: 2019-03-21 17:00
Data zakończenia: 2019-03-21

.

Data rozpoczęcia: 2019-03-30 20:00
Data zakończenia: 2019-03-30 23:00

30 marca, o godz. 20:00, w Kinie "Szarotka" w Krobi wystąpi kabaret Czesuaf ze swoim nowym programem zatytułowanym "Przyjęcie". Grupa już od 2002 r. rozśmiesza widzów w całej Polsce. Przez ten czas dała się poznać jako sprawny obserwator rzeczywistości, który zawsze potrafi zaskakiwać publiczność świeżymi pomysłami. Kabaret stworzył i zaprezentował kilkanaście autorskich programów komediowych. W pamięć widzów zapadły m.in. takie skecze jak „Mowa Nienawiści”, „Wolna niedziela” i „Ferie w Zakopanem”. Jego najnowszy program - „Przyjęcie” to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale „Przyjęcie” kabaretu Czesuaf, to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu. Można przyjść z osobą towarzyszącą, można przyjść solo, można przyjść w większej grupie. Menu na „Przyjęciu” jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.

Bilety na "Przyjęcie", w cenie 30 zł, do nabycia w kasie Kina "Szarotka".

Data rozpoczęcia: 2019-04-03 10:00
Data zakończenia: 2019-04-03

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu serdecznie zaprasza na konferencję pn. „Efektywność energetyczna a jakość powietrza”, która odbędzie się 3 kwietnia 2019 r. w Poznaniu na terenie centrum konferencyjnego Międzynarodowych Targów Poznańskich, Sala Zielona w Holu Wschodnim.

Konferencja organizowana będzie w ramach projektu „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”.

Spotkanie podzielone będzie na dwa bloki tematyczne. Pierwszy, skierowany do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, dotyczyć będzie podsumowania projektu doradztwa energetycznego, stanu jakości powietrza województwa wielkopolskiego oraz źródeł finansowania przedsięwzięć z zakresu ochrony powietrza ze środków WFOŚiGW w Poznaniu.

Drugi blok będzie skierowany do mieszkańców województwa wielkopolskiego. Omówiony zostanie rządowy Program Priorytetowy Czyste Powietrze, a także finansowanie przedsięwzięć z zakresu OZE i efektywności energetycznej ze środków POIiŚ i NFOŚiGW. Wystąpi również przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu przedstawiając temat: edukacja
dla bezpieczeństwa - jako element zapobiegania zagrożeniom pożarowym i ekologicznym
w Wielkopolsce.

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa w Konferencji jest odesłanie wypełnionej załączonej Karty Zgłoszenia do 08 marca 2019 r. do godz. 15.00 na adres mailowy: izabela.kaminska@wfosgw.poznan.pl lub marta.jankowska@wfosgw.poznan.pl.

W załączeniu formularz zgłoszenia oraz ramowa agenda konferencji.