Aktualności

15 maja 2024 Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego

Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego

Burmistrz Krobi informuje o dokonaniu wyboru oferty i przyznaniu dotacji na powierzenie realizacji zadania publicznego w ramach rozstrzygnięcia ogłoszonego w dniu 15 kwietnia 2024 r. otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego ze sfery działalności pożytku publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób oraz działalności na rzecz osób niepełnosprawnych w 2024 roku.

15 maja 2024 Konkurs na stanowisko pracy – Główny Księgowy w Centrum Usług Wspólnych w Krobi.

Konkurs na stanowisko pracy – Główny Księgowy w Centrum Usług Wspólnych w Krobi.

Dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Krobi ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy – Główny Księgowy Centrum Usług Wspólnych w Krobi.

15 maja 2024 Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Nieparcie

Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Nieparcie

Więcej informacji w BIP EDUKACYJNY ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY GOSTKOWO-NIEPART

14 maja 2024 Aktywne sołectwa

Aktywne sołectwa

Kwiecień w sołectwach gminy Krobia był miesiącem pełnym porządków i inicjatyw mieszkańców.

14 maja 2024 Gmina Krobia otrzymała dofinansowanie

Gmina Krobia otrzymała dofinansowanie

Z radością informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu pozytywnie rozpatrzył wniosek Gminy Krobia dotyczący działań z zakresu edukacji ekologicznej.

12 maja 2024 Kto nie był, niech żałuje...

Kto nie był, niech żałuje...

Blisko 700 osób stawiło się w niedzielę 12 maja na polanie przy leśniczówce w Karcu by wziąć udział w tegorocznej edycji Biegu Wiosny. Imprezę tradycyjnie rozpoczął przedbieg z Krobi do Karca, na który zdecydowało się 7 biegaczy i kilkudziesięciu rowerzystów.

07 maja 2024 Zagospodarowano kolejną przestrzeń

Zagospodarowano kolejną przestrzeń

Zakończono prace związane z utwardzeniem terenu przy budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krobi. W ramach zadania dokonano m.in. utwardzenia terenu kostką betonową szarą oraz płytami ażurowymi, co znacznie zmniejszy ilość wody opadowej odprowadzanej do kanalizacji deszczowej.

30 kwietnia 2024 Nowe godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Krobi.

Nowe godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Krobi.

Wychodząc naprzeciw klientom naszego Urzędu, uwzględniając sugestie mieszkańców Urząd Miejski w Krobi informuje, że od 1 maja br. zostają zmienione godziny pracy Urzędu Miejskiego w Krobi .Chcemy dostosować dostępność Urzędu do potrzeb mieszkańców dlatego też w każdy poniedziałek urząd będzie czynny - do godziny 17.00 tak aby umożliwić klientom załatwianie spraw urzędowych.

26 kwietnia 2024 Konkurs na stanowisko pracy – dyrektor Biblioteki i Centrum Kultury, Rekreacji im. Jana z Domachowa

Konkurs na stanowisko pracy – dyrektor Biblioteki i Centrum Kultury, Rekreacji im. Jana z Domachowa

Burmistrz Krobi poszukuje kandydata na urzędnicze stanowisko kierownicze Dyrektora nowo powstającej jednostki organizacyjnej Gminy Krobia: Biblioteki i Centrum Kultury, Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi.

22 kwietnia 2024 Dzisiaj Ziemia obchodzi swoje święto

Dzisiaj Ziemia obchodzi swoje święto

Dzisiaj Ziemia obchodzi swoje święto Każdego roku, 22 kwietnia, przypada Dzień Ziemi. Jest to doskonały moment by zastanowić się nad losem Błękitnej Planety i rolą człowieka w trosce o jej dobrą kondycję. Pamiętajmy, by każdego dnia, nie tylko dziś, szanować zieleń, dbać o czystość, właściwie postępować z odpadami i je segregować, ograniczyć zużycie plastiku, oszczędzać wodę i wykorzystywać deszczówkę.

Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze pzgomaz