Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze
Projekty 27 marca 2018

Wielkopolska Wiara znów aktywnie działa!

Wielkopolska Wiara znów aktywnie działa!

Masz ciekawy pomysł na działanie, a nie wiesz skąd wziąć pieniądze? Działasz na terenie subregionu leszczyńskiego? Konkurs Mikrodotacji Wielkopolska Wiara jest dla Ciebie!
O dotację do 5 000 zł mogą ubiegać się organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne wraz z Patronem. Nabór wniosków trwa do 6 kwietnia 2018 do godz. 12:00. Mikrodotacje można przeznaczyć na realizację inicjatyw, które będą przekładać się na wzrost aktywności obywatelskiej oraz wpisywać się w cel Konkursu tj. wzmacniać rozwój ekonomii społecznej. Inicjatywy mogą być realizowane od 20 kwietnia 2018 do 20 lipca 2018, nie krócej jednak niż 30 dni.

Uwzględniając harmonogram naboru wniosków, serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 28 marca (środa) 2018 r., o godz. 16.00, w sali Przemysła II na Wyspie Kasztelańskiej w Krobi (poprowadzi je doradca Centrum PISOP – Natalia Szymanowska). Zgłoszenia na spotkanie warsztatowe przyjmuje Beata Zaborni pod numerem telefonu 65 520 78 86 / 534 202 744 lub mailowo beata.zabroni@pisop.org.pl. Regulamin konkursu i szczegółowe informacje na jego temat znajdują się na stronie www.ekonomiaspoleczna.pisop.pl

Konkurs Mikrodotacji organizowany jest w ramach projektu pn. „LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej”. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.